خدمات فنی و مهندسی گیتو شامل چه مواردی است؟

Image

نقشه دمایی

نقشه دمایی حاصل پیاده سازی یک پروتکل برای تحلیل دما و رطوبت فضای تحت نظر در صنایع داروسازی است. همانطور که میدانیم بر اساس پروتکل های WHO دمای محل نگهداری مواد اولیه و محصول نهایی می بایست در شرایط ویژه و تحت پایش 24 ساعته باشد. در واقع نقشه دمایی در انبارهای دارویی محل قرار گیری ترنسمیترها جهت اندازه گیری دما و رطوبت و پایش آنها را پیشنهاد می دهد. این پیشنهاد بر اساس گزارشات معتبری است که اجرای صحیح پروتکل به دنبال دارد. هرچند نباید متصور بود که نقشه دمایی فقط برای انبارها مورد استفاده قرار می گیرد بلکه در چمبرها، اتاق های پایداری، یخچال و فریزر های آزمایشگاهی نیز جهت نصب سنسورها در نقطه درست گزارشات نقشه دمایی ضرورت دارد. 
پروتکل های نقشه دمایی بر اساس مستندات سازمان بهداشت جهانی WHO تهیه و تدوین می گردد و شرکت گیتو به کمک تجربه و دانش خود در حوزه صنعت داروسازی و با مشاوره با بزرگان این صنعت توانسته پروتکلی جامع در این بخش تدوین و به کمک تیم فنی خود به درخواست شرکت های دارویی آن را به اجرا درآورد.

طراحی و اجرای بخش الکتریکال

یکی از خدمات ویژه گیتو طراحی و پیاده سازی کامل و یکپارچه بخش الکتریکال کارخانجات داروسازی و تجهیزات پزشکی است. در واقع طراحی و پیاده سازی تمامی بخش های فشار قوی، فشار ضعیف، سیگنال، مخابراتی و شبکه، اعلام حریق، دوربین های مداربسته، تابلوهای برق، روشنایی هوشمند و کلیه امور مربوط به برق و قدرت است. تجربیات ارزنده تیم مهندسی و اجرایی گیتو در طی سال ها فعالیت در این صنعت باعث شده طراحی های صورت گرفته بر اساس الزامات و حساسیت های موجود در این بخش از صنعت باشد. کیفیت، دقت و کارایی از اصول طراحی و پیاده سازی گیتو در بخش برق و الکتریکال است.
Image

گیتو پیشنهادات ویژه برای شرکت های داروسازی و تجهیزات پزشکی در این بخش دارد

با ما تماس بگیرید
واتساپ گیتو